C097SN63 R0

| Panel Model | C097SN63 R0 |
|---|---|
| Značka panelu | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1536×2048 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena C097SN63 R0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 147.456×196.608 mm |
| obrys | 151.456×205.27 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | , CIE1931 70% |
| Doba odozvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest NT35523 |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad IVO C097SN63 R0.
IVO C097SN63 R0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre IVO C097SN63 R0 pdf list alebo podrobné špecifikácie IVO C097SN63 R0 alebo iných IVO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora IVO C097SN63 R0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
IVO C097SN63 R0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre IVO C097SN63 R0 pdf list alebo podrobné špecifikácie IVO C097SN63 R0 alebo iných IVO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora IVO C097SN63 R0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "C097SN63 R0"
- IVO C097SN63 R0
- Datasheet C097SN63 R0
- Obrázok C097SN63 R0
- Cena C097SN63 R0
- Distribútor C097SN63 R0

